0

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası belgesinde HTT TEKSTİL DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. signinturkey.com olarak geçecektir.

1- signinturkey.com sitemizden üye olarak tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2- signinturkey.com üyelik işlemleri sırasından kullanıcılardan isim, soyad, kendi oluşturduğunuz şifreniz, mail bilgileriniz ve satın aldığınız ürünleri kolay bir şekilde size yollayabilmemiz için adres bilgileriniz alınmaktadır. Üye olma aşamasında gizlilik politikamızı kabul etmeniz gerekmektedir.

3- signinturkey.com üyelerimiz BANA ÖZEL bölümünden kişisel bilgi ve adreslerini istediği zaman değiştirebilir veya silebilirler.

4- Üye olan veya üye olmayan herkes dilediği zaman iletişim numaramız olan +90 850 811 82 12’yi arayarak iletişime geçebilirler.

5- signinturkey.com, müşterilerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara vermemeyi taahhüt eder. Sadece ürünleri adresinize teslim edebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyar. Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler, sadece ilgili makama verilecektir.

6-Kayıtlı müşteri bilgileri sadece müşterinin kendisi ile ilgili işlemlerde kullanılır. signinturkey.com tarafından gönderilebilecek duyuru/bilgilendirme maillerinin gönderimi, müşterinin onayı doğrultusunda yapılır.

7-Müşteri/ziyaretçiler ile signinturkey.com arasındaki iletişimin güvenliği, 256 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. Şifrelemenin aktif olduğunu, Üye olma ve ödeme sayfasında, internet tarayıcınızın alt veya üst kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesinden ve adres satırının “http://” ile başlamasından anlayabilirsiniz.